Değerlerimiz

  • İçeride ve dışarıda sevgi, saygı ve güvene dayalı bir ilişki kurmak.
  • Hasta sağlığını ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak.
  • Hasta haklarını ve gizliliğini korumak.
  • Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek.
  • Yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmak.
  • Takım çalışmasının gücüne inanmak.
  • Yenilikçi kurum kültürünü korumak ve zenginleştirmek.
  • Kurumsal sosyal sorumluluk ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak.
Kalite Politikamız Çorum Özel Hastanesi Kalite Politikası’nın temeli; profesyonel bir yaklaşımla her zaman doğru, hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi ve verilen hizmetlerin standartlarında sürekliliğin sağlanması esasına dayanmaktadır. Çorum Özel Hastanesi’nde uzman hekimler ve sağlık ekipleri başta olmak üzere tüm çalışanların kişisel ve mesleki gelişimi eğitimlerle sürekli desteklenmekte, yenilikçi yönetim anlayışıyla Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Özel Hastaneler Hizmet Kalite Standartları’nı harfiyen yerine getirecek şekilde çalışılmaktadır. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak, Çorum Özel Hastanesi Kalite Politikası’nın değişmez parçalarından biridir. Her koşulda memnuniyeti sağlamak için sağlık kadromuz; hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini yakından takip ederek talepleri en iyi şekilde yerine getirmekte, tam donanımlı, modern bir hastane ortamında yüksek kaliteli ve konforlu hizmetleri bir arada sunmaktadır. Sadece hasta ve hasta yakınlarının değil hastane çalışanlarının memnuniyetini sürekli kılmak ve çalışan verimliliğini her geçen gün artırmak da Çorum Özel Hastanesi Kalite Politikası’nın önemli bir uzantısıdır. Düzenlenen iç iletişim etkinlikleri, seminer ve eğitimlerle çalışanların  ilgi, beklenti ve ihtiyaçları belirlenmekte, bunlara göre yeni düzenlemeler hayata geçirilmektedir. Çorum Özel Hastanesi Kalite Politikası gereğince hastane güvenliği konusunda mevzuatlarca belirlenen tüm gereklilikler eksiksiz yerine getirilmektedir.  Güvenliğin 7×24 sağlanması konusunda hastanenin ilgili birimleri ve tüm çalışanlar detaylı bilgilendirilmektedir. Karşılaşılabilecek kazaların minimuma indirilmesi amacıyla düzenlenen tatbikatlarda tüm bu güvenlik bilgilerinin güncellenmesi ve güvenlik konusunda sorumluluk bilincinin güçlenmesi hedeflenmektedir. Çorum Özel Hastanesi, çevreci bir yaklaşıma sahiptir. Atık yönetmelikleri güncel şekilde takip edilerek hastane atıklarının zamanında ve doğru bir şekilde ayrıştırılması, toplanması ve kaldırılması sağlanmakta, çevreyle ilgili yasal düzenlemelere uyulmaktadır.
Misyonumuz Etik değerlerden ödün vermeden, hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur. Amacımız, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, sürekli kalite anlayışını benimsemek, paylaşmak; giderek artan kalite anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altındaki tüm hastalarımıza ulaşmasını sağlamaktır.
Vizyonumuz Tecrübeli ve uzman bir kadro ile hizmet vererek, tıbbi teknolojiyi kullanarak, dürüst ve samimi anlayışımızı, güler yüzlü, fedakar ve anlayışlı bir ekiple destekleyerek, halkımıza güven vermek ve referans gösterilen bir  sağlık kuruluşu olmaktır.